6514 AMERICAN BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6514 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 12 |
| Length | 285cm / 112inch |
| Height | 200cm / 79inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 500kg |